Papillonia

Z Kamą Nienałtowską miałam przyjemność po raz pierwszy współpracować w lipcu 2012 roku . Od tamtej pory korzystałam z jej usług już kilkukrotnie i z pewnością jeszcze sporo ciekawych projektów przed nami. Mogę śmiało stwierdzić iż nasza współpraca jest stałą.

Kama Nienałtowska jest profesjonalistką w każdym calu oraz zaskakuje kompleksowością swojej pracy. Zajmuje się bowiem nie tylko docelową fotografią –genialne ujęcia oraz edycja- ale również organizacją i produkcją sesji zdjęciowych – dbając przy tym o najdrobniejsze szczegóły. Wykorzystując swoją wiedzę, bogate doświadczenie oraz znajomości w branży, wykonuje każde powierzone jej zlecenie na najwyższym możliwym poziomie. Należy tutaj wspomnieć iż firmy, agencje oraz specjaliści z którymi pracuje, w pełni dorównują jej profesjonalizmowi.

Dodatkowo posiada umiejętność opanowania sytuacji, przy nieprzewidzianych wypadkach, udowodniła wręcz iż nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Bardzo mile byłam zaskoczona również indywidualnym podejściem do klienta, jego potrzeb oraz oczekiwań – jest to kluczowe dla satysfakcjonujących efektów końcowych.

Polecam! :)

Paulina Adamczyk, kreator marki Papillonia